TESTUDO PARK, s.r.o.
predaj suchozemských korytnačiek z vlastného odchovu

Korytnačky Nitra | TESTUDO PARK, s.r.o. – predaj mladých korytnačiek zelenkastých z vlastného odchovu v rámci vybraných miest SR.

Vitajte na našej internetovej stránke, prostredníctvom ktorej by sme Vám chceli ponúknuť nami odchované mláďatá obľúbeného druhu korytnačiek. Hovoríme o Korytnačke zelenkastej, čo je slovenský názov pre Testudo hermanni.

Spoločnosť TESTUDO PARK, s.r.o. bola založená v roku 2010. Korytnačky zelenkasté a ich chov je našim koníčkom. Chovom korytnačiek sa zaoberáme už od roku 1995.
Záujemcom ponúkame len zdravé a vitálne jedince. Chováme len tento druh suchozemských korytnačiek, preto vieme zaručiť ich zdravotný stav a vylúčiť riziko nákazy prenosných chorôb.
K dnešnému dňu sa môžeme pochváliť len kladnými ohlasmi zákazníkov, ktorí nie raz odporučili kúpu korytnačiek u nás i svojim príbuzným a priateľom.
Korytnačky sú „vegetariáni“, ich krmivo je výlučne rastlinného pôvodu, ktoré si zabezpečujeme v lete z vlastnej produkcie a v zime podávame bežne dostupnú zeleninu vhodnej nutričnej hodnoty.

   

Keďže sú Testudo hermanni z vlastného odchovu máme na výber mláďatá z posledných dvoch až troch ročníkov za nižšie ceny ako sú v ponuke v tradičných obchodoch s drobnými zvieratami. Pri chove používame pomôcky a doplnkové krmivá od originálnych a renomovaných výrobcov. Našim zákazníkom ponúkame overený rozmer terárií pre mladé korytnačky s potrebným vybavením. Podanie informácií o chove je pre nás základnou podmienkou predaja. Korytnačky majú aplikovaný mikročip v zmysle platnej legislatívy. Kúpiť už začipovanú korytnačku je nesporne výhoda pre nového držiteľa, lebo mu odpadajú dodatočné náklady spojené s čipovaním a odpadá časová záťaž pri vybavovaní nových dokladov.

Naša firma získala v roku 2010 povolenie na predaj odchovu suchozemských korytnačiek zelenkastých v rámci EÚ na základe predložených dokladov o pôvode ich rodičov.

Ponúkame Vám možnosť zakúpiť a prevziať korytnačku formou osobného stretnutia, kde Vám budú poskytnuté základné informácie o chove a budú zodpovedané všetky Vaše otázky.
Korytnačku si môžete objednať aj telefonicky a zároveň dohodnúť dátum a čas stretnutia.

 

Okrem predaja korytnačiek sa zaoberáme:

> výrobou terárií pre korytnačky,

> predajom kompletného zariadenia do terárií – špeciálne lampy a žiarovky, podstieľky

> predajom značkových vitamínových prípravkov

> poskytujeme samozrejme odborné poradenstvo o chove a starostlivosti